Elektroninis archyvas

Elektroninis archyvas – taupantiems savo ofiso erdvę ir svarbius duomenis

 

Turbūt iki šiol sklando mitas, jog svarbių duomenų laikymas elektroninėje erdvėje yra nesaugus. Tuo tikima dėl įvairių priežasčių, viena iš jų, jog dėl programinės sistemos klaidos ar viruso dings visi duomenys. O gal net kas nors „įsilauš“ ir pridarys žalos… Vis tik, baimintis tikrai neverta, nes elektroninis archyvas tampa patikimu sprendimu ir neatskiriama įmonių veiklos dalimi. Juo naudojasi daugybė organizacijų visame pasaulyje.

 

Sąskaitų archyvavimas – privalomas visoms įmonės, o saugojimas trunka 10 metų. Taigi, vertėtų paskaičiuoti kiek kainuos popierinių sąskaitų laikymas ir tinkama priežiūra.

 

Elektroninis sąskaitų archyvas:

          Patikimai saugo Jūsų įmonės dokumentus daugybę metų;

    Leidžia archyvuoti visas sąskaitas vienoje vietoje. Todėl popierines sąskaitas ar PDF pavertę skaitmeniniu variantu talpinsite vienoje vietoje, taip dokumentai nepasimes;

          Padės lengvai rasti reikiamą sąskaitą pasinaudojus esama duomenų filtravimo sistema.

 

Visi duomenys patikimai saugomi FTP serveryje pagal sutartą tvarką. Tad Jums nebereikės visų elektroniniu paštu gautų sąskaitų spausdinti ir dėti į segtuvus bei ieškoti vietos lentynose.

Mes garantuojame patikimą duomenų apsaugą ir patogų archyvo valdymą. Juo galės naudotis ne tik buhalterija, bet ir visi atsakingi asmenys,. Todėl bus paprasčiau stebėti pajamų ir išlaidų srautus patiems vadovams.

 

Elektroninis archyvas gali būti susietas ir su kitomis Jūsų naudojamomis programomis.

 

Susidomėjote, o gal dvejojate ir turite daug klausimų – susisiekite. Mūsų tel. +370 6 84 48887, el. paštas info@avalue.lt, adresas Šeškinės g. 6, Vilnius.