Sąskaitų valdymas

Pažangus sąskaitų valdymas – taupantiems laiką ir pinigus

 

Sąskaitų valdymas – vienas iš neatsiejamų įmonės veiklos procesų. Dažniausiai šį darbą atlieka buhalteriai, tačiau neretai į šį procesą įtraukiami ir vadybininkai, pardavėjai bei kiti su pirkimais ir pardavimais susiję įmonės asmenys.

 

Nors daugelis įmonių naudojasi buhalterinėmis programomis, tačiau visą pagrindinį „juodą“ darbą tenka atlikti buhalterijos darbuotojams savomis rankomis. Visos iš klientų bei kolegų atkeliavusios sąskaitos, turi būti susistemintos, suvestos į apskaitos programą ir tinkamai archyvuojamos. Todėl mes, suprasdami ir atjausdami buhalterijos darbuotojus, rekomenduojame Assitant aukštųjų apskaitos technologijų bendrovės Added Value paslaugą, padedančią lengvai ir kokybiškai valdyti sąskaitas.

 

Automatizuotas sąskaitų valdymas – kas tai?

 

Iki šiol pirkimo ir pardavimo sąskaitos teikiamos įvairiais būdais: paprastu paštu, el. paštu PDF ar Excel formatu. Todėl tenka visus šiuos variantus apdoroti ir suvesti į vieną sistemą.

 

Assistant paslauga:

–     Padeda visais formatais ir būdais gautas bei išrašytas sąskaitas paversti skaitmeniniu failu, kurį labai lengva suvesti į buhalterinę sistemą;

–  Apsaugo nuo sąskaitų praradimo ir klaidų, kurias nulemia elementarus žmogiškasis faktorius;

–  Perima rankomis atliekamą buhalterių darbą, todėl nebereikia į buhalterinę programą suvedinėti duomenų iš popierinių ar PDF formato sąskaitų.

 

Taip apskaitos dokumentų valdymas tampa pažangiu ir ekonomišku procesu, taupančiu darbuotojų laiką ir saugančiu nuo duomenų praradimo.

 

Kaip vyksta sąskaitų valdymas?

 

Galime atsakyti, jog labai paprastai – sąskaitos surenkamos elektroniniu paštu. Taip pat jas galima sukelti į FTP, o popierines – nuskenuoti. Visos sąskaitos bus skaitmenizuotos, atpažintos pagal sistemoje suvestus duomenis ir priskirtos jas siuntusioms įmonėms.

 

Suprantame, kad šis automatizavimo procesas gali kelti daug klausimų ir dvejonių dėl saugumo, valdymo paprastumo bei kitų niuansų, todėl, jei norite žengti lengvu naujų technologijų keliu, susisiekite su mumis ir mes parodysime kaip ši sistema veikia Jūsų naudai. Mūsų tel. +370 6 84 48887, el. paštas info@avalue.lt, adresas Šeškinės g. 6, Vilnius.