Konsultavimas

Turite su DVS (dokumentų valdymo sistema) susijusių klausimų? Mes Jums į juos atsakysime!

Niekam nepatinka kuistis tarp dokumentų. Tai, ko gero, viena nuobodesnių bet kokio verslo ar veiklos sudėtinių dalių. Būtent todėl ir buvo sukurtos elektroninės dokumentų valdymo sistemos. Jos mielai nuims nemažą dalį nuobodaus krūvio nuo Jūsų darbuotojų ir leis jiems investuoti savo laiką bei jėgas į svarbesnius reikalus. Juk niekam ne paslaptis, kad nepervargęs darbuotojas su bet kokia užduotimi susidoros žymiai efektyviau.

Suprantama, ne visiems lengva iš karto suprasti bei susigaudyti, kaip šios sistemos veikia bei ką su jomis daryti. Nesibaiminkite, viskas tik iš pradžių gali pasirodyti labai sudėtinga. Taigi, esame pasirengę Jums visais šiais klausimais pagelbėti:

  • Dokumentų valdymas;
  • Dokumentų skaitmeninimas;
  • Sąskaitų valdymas;
  • Dokumentų archyvavimas bei saugojimas.

Jeigu Jūs norite suprasti, kaip kuo greičiau apdoroti pirkimo ir pardavimo sąskaitas, kreipkitės į mus. Mielai pakonsultuosime bei pažersime efektyvių patarimų. Jau laikas kilstelėti Jūsų įmonės darbą į aukštesnį lygmenį, ar ne?

Jei turite klausimų, paskambinkite mums tel. +370 6 84 48887, parašykite el. paštas info@avalue.lt, arba atvykite adresu Šeškinės g. 6, Vilnius.