Kas yra dokumentų valdymas?

Žengti pirmyn padės efektyvios dokumentų valdymo naujovės

Nėra tokios įmonės, ar organizacijos, kuri nesusidurtų su tuo, kas yra dokumentų valdymas. Tai sistema, kurios paskirtis – stebėti, saugoti bei valdyti darbą su dokumentais. Ši dokumentų valdymo sistema sutrumpintai vadinama DVS. Pagrindinės jos savybės bei tikslai:

  • Dokumentų saugojimas, patvirtinimas, apskaita, archyvavimas bei naikinimas;
  • Senesnių dokumentų versijų išsaugojimas bei galimybė prie jų prieiti;
  • Papildomos, su dokumentais susijusios informacijos, valdymas;
  • Galimybė peržiūrėti veiksmų, susijusių su dokumentais, istoriją;
  • Su dokumentais susijusių užduočių valdymas.

Iš pirmo žvilgsnio šis reikalas gali pasirodyti labai sudėtingas, painus ir nuobodus. Sutinkame tai tikrai ne pati įdomiausia Jūsų verslo, ar kitokios veiklos dalis – tačiau ji būtina. Na, o mes norime pagelbėti Jums, kiek įmanoma, visa tai supaprastinti. Šiuo metu dokumentų valdymo organizavimas tampa vis labiau skaitmenizuotas. Šiuolaikinės technologijos tikrai labai palengvina visą šį procesą bei apsaugo įmones nuo virtimo “makulatūros saugyklomis” ir sumažina dokumentų valdymo kaštus. 

Nuoširdžiai patariame Jums skaitmenizuoti šią savo darbo sritį, jei to dar nepadarėte. Na, o jei dar abejojate, ar nežinote, kaip – kreipkitės į mus tel. +370 6 84 48887, el. paštu info@avalue.lt, arba atvykite adresu Šeškinės g. 6, Vilnius.