Kas yra elektroniniai dokumentai?

Elektroniniai dokumentai – patogu ir šiuolaikiška

Apie tai, kas yra elektroniniai dokumentai, šiais laikais klausimų kyla mažai kam. Juk, toliau vystantis išmaniosioms kompiuterinėms technologijoms, labai daug įvairių mūsų gyvenimo elementų persikelia į virtualiąją tikrovę. Ne išimtis ir įvairūs dokumentai bei jų valdymas

Nesiveliant į vien tik IT specialistams suprantamus terminus – elektroniniai dokumentai yra popierinių dokumentų atitikmenys. Elektroninių dokumentų rengimas, saugojimas bei tikrinimas yra daug paprastesnis ir greitesnis, nei popierinių. Jie neužims papildomos vietos Jūsų biure, nesudulkės, nepagels, nebus netyčia aplaistyti kava, o norėdami elektroninėje duomenų bazėje rasti konkretų dokumentą, Jūs labai greitai tą padarysite.

Jei Jūs vis dar naudojate savo veikloje popierinius dokumentus, vis vien yra patogu juos suskaitmeninti. Buhalterinė apskaita taps žymiai paprastesnė, sumažės klaidų tikimybė. 

Elektroninė dokumentų valdymo sistema gali būti net ir visiškai autonominė, kai tiek pas pirkėją, tiek pas tiekėją yra vienoda koduotė, tačiau mes siūlome įsidiegti pusiau autonominį procesą, kuriam reikalinga atsakingų žmonių priežiūra. 

Apsaugokite savo įmonę bei jos darbuotojus nuo vertingų duomenų praradimo bei techninio darbo pertekliaus bei išnaudokite moderniųjų technologijų teikiamą naudą – o mes Jums padėsime.